دانشنامه دفاعی

نحن صامدون

دانشنامه دفاعی

نحن صامدون

دانشنامه دفاعی

«أَشِدَّاء عَلَى الْکُفَّارِ رُحَمَاء بَیْنَهُمْ»
------------------------------------------------------------
برای بهترین دوستان خود شهادت آرزو کنید:
یا رب اجعلنی شهیدا حیث لا یعلم احد این انا
و
اللهم لا تردنی الی اهلی و ارزقنی الشهاده
التماس دعا
------------------------------------------------------------
یارب این آتش که بر جان من اســـت
سرد کن، زان سان که کردی‌بر خلیل
------------------------------------------------------------
السلام علیک یا نوح (ع) نبی الله
السلام علیک یا ابراهیم (ع) خلیل الله
السلام علیک یا اسمائیل (ع) ذبیح الله
السلام علیک یا موسی (ع) کلیم الله
السلام علیک یا عیسی (ع) روح الله
السلام علیک یا محمد (ص) رسول الله
السلام علیک یا فاطمه (س) عین الله
السلام علیک یا امیرالمؤمنین علی (ع) ولی الله
السلام علیک یا حسین بن علی (ع) ثار الله
السلام علیک یا صاحب الزمان مهدی (عج) بقیه الله
-----------------------------------------------------------
در کرب‌و‌بلا بیطرفان بیــــــــشرفانند
تاریخ همان است، حسینی و یزیدی
-----------------------------------------------------------
بسیار شرم آور است اگر شیعه و پیرو حضرت علـی علیه السلام باشید. آنگاه داعشی و تکفیری و وهـابی نجس در میان شـما آمد و شد کنند.
سوگند که اگر دنیا را غیرت بود، در تلاقی نگاه‌های دلواپس و نگران اربابم ابوالفضل علیه السلام و مولایم امام حسین علیه السلام باید میسوخت و خاکسـتر میشد.
آی دنیا؛ دلم آتش گرفت از گریه‌ی فرزندان حسین علیه السلام. رواست دلت آتش بگیرد. رواست که بسوزی و خاکستری شوی از گریه‌ی مهدی.. بایست دنیا ... بایست دنیا.. چطور میگذری وقتی هنوز دل زینب خون است.
==============================
وَقُلْ جَاء الْحَقُّ وَزَهَقَ الْبَاطِلُ
خاک پای عاشقان اهل بیت:
دانشنامه دفاعی
==============================
تماس با من
daneshnameh@mihanmail.ir
==============================
خدایا تو را سپاس که به ما حسین علیه السلام را دادی؛ بار اللهی عشق عزیز حسن و حسین و عباس علیهم السلام را از من رو سیاه نگیر
اللهی آمین

السلام علیک یا خضر نبی علیه السلام

مقالات نظامی
لوگوی دوستان

مؤسسه خيريه محك
به امید ظهورش صلوات
دانشنامه دفاعی
یک دانشجو

پیامبران و فرقه‌های شر

 عبد الله بن زاید وزیر امور خارجه امارات دیروز (جمعه) طی سخنانی در نشست مشترک مطبوعاتی با سرگئی لاوروف وزیر امور خارجه روسیه گفته بود "نابودی داعش، مستلزم از بین بردن نیروهای داوطلب مردمی درعراق است".

اما "أوس الخفاجی" فرمانده گردان های "ابی الفضل العباس (ع)"، وابسته به نیروهای داوطلب مردمی عراق، در واکنشی شدید به اظهارات وزیر امور خارجه امارات گفت: "اظهارات تو دیرهنگام بود، زیرا اربابان آمریکایی تو و نیز اسرائیل که دستت را در دستانش می گذاری، نتوانستند مانع فعالیت ما شوند".

الخفاجی در پیامی ویدئویی که در یوتیوب منتشر شد، افزود: "با حزب الله اسرائیل را شکست دادیم و با نیروهای داوطلب مردمی، داعش را شکست می دهیم".

وی خطاب به عبدالله بن زاید گفت "وقتی می خواهی نام نیروهای داوطلب مردمی را به زبان بیاوری، باید به نشانه احترام و تکریم به این نیروها روی پاهایت بایستی، زیرا عراقی که شما خواهان سرنگونی و تجزیه و نابودی آن بودید، اکنون بار دیگر متولد شده است".

فرمانده گردان های "ابی الفضل العباس (ع)" افزود: نیروهای داوطلب مردمی بنا به دستور مرجعیت دینی تشکیل شده است و فقط در صورت دستور مرجعیت ، فعالیت خود را متوقف خواهد کرد.

الخفاجی، امارات را به حمایت از تروریسم متهم کرد و گفت: شما هیچ تلاشی برای متوقف کردن تروریسم نخواهید کرد چرا که ساخته دست شماست.

فرمانده شبه نظامیان داوطلب مردمی درباره وارد شدن این نیروها به کشورهای حوزه خلیج فارس هشدار داد و گفت: "شما از نیروهای داوطلب مردمی ناراحت هستید، بر ناراحتی خود بیافزایید، زیرا کفش های آن ها باعث افتخار شما هستند و شما باید آن را در موزه های دبی و شارجه قرار بدهید، چرا که این نیروها بعد از نابود کردن مزدوران شما، وارد کشورهای حوزه خلیج فارس خواهند شد".

در همین حال دفتر اطلاع رسانی حیدر العبادی نخست وزیرعراق روز جمعه اظهارات وزیر امور خارجه امارات درباره نیروهای داوطلب مردمی را محکوم کرده و این اظهارات را دخالت در امور داخلی عراق دانسته بود.

براساس بیانیه دفتر العبادی، نیروهای داوطلب مردمی و داوطلبان قهرمان آن در کنار نیروهای امنیتی شجاع عراقی در مقابله با عناصر و تروریست های داعش ایستادند و مناطق اشغال شده از سوی این تروریست ها را آزاد کردند و خطر آن ها را از کشورهای حوزه خلیج فارس دور کردند.

العبادی تاکید کرد که خطر داعش اقتضا می کند که کشورهای حوزه خلیج فارس در نبرد با تروریسم از عراق حمایت کنند و در کنار این کشور قرار گیرند.

نخست وزیر عراق گفته بود که اظهارات وزیر امور خارجه امارات درباره نیروهای داوطلب مردمی به منزله توهین به عراق و دخالت در امور این کشور است.

دانلود فیلم

 • موافقین ۱۰
 • ۹۴/۱۲/۰۸
 • ۸۰۴ بار مطالعه شده است

نظرات (۲)

 • خواندنی ها
 • درود بر فرمانده گردان ابی الفضل العباس با این حرفهای کوبنده اش
  کاش همانطور که نخست وزیر عراق در مقابل حرفهای وزیر خارجه امارات موضع گرفته و آنها را محکوم کرد و این کار را دخالت در امور داخلی عراق دانست وزیر امور خارجه و رئیس جمهور محترم هم دخالت آشکار انگلیس و آمریکا در انتخابات ایران رو محکوم می کردند اما جز سکوت.....
  سلام

  خیلی وقته اینجا سر نزدم فقط می خواستم از احوال اون مریض تون باخبر بشم. بهتر شدن ان شاءالله؟
  دانشنامه دفاعی:
  علیکم السلام
  بله بهتر هستند
  به منزل آمده اما همچنان به واسطه دستگاه تنفس می‌کند.
  ممنون به خاطر محبت و حس انسان دوستی زیبایی که دارید.